Keverési feladatokban segítene valaki?

[link]
2012. okt. 4. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
1, 1600*0,004=6,4 kg só
2012. okt. 4. 22:28
 2/7 anonim ***** válasza:

2, 7,5*0,15=1,125

5,5*0,22=1,21

2012. okt. 4. 22:29
 3/7 A kérdező kommentje:
azokat én is tudom..uccsó 3 kéne :S
2012. okt. 4. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Uccsó 3? 4 van a képen, 2-t már leírtam.

Itt a harmadik:

24*0,004 + 0*x = (24+x)*0,0015

x=40 liter

2012. okt. 4. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Sorry, nem görgettem le :-)

Tényleg 5 van a képen

2012. okt. 4. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:

A negyediket még leírom, de igazából az uccsó 3 az ugyan az a szisztéma...

0,7*1 + x*0 = (0,7+x)*0,4

x=1,05

2012. okt. 4. 22:49
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,felpontoztam!
2012. okt. 4. 23:10