(a^2+2a)/2a=?2012. szept. 29. 16:09
1/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem, átalakítani egyszerűbb alakká.
2012. szept. 29. 16:11
2/3 anonim válasza:
a^2+2a=a*(a+2)
Tehát: (a*(a+2))/2a=(a+2)/2
3/3 A kérdező kommentje:
Júj, tényleg. Köszi, ment a zöld kéz :D
2012. szept. 29. 16:34