Bekell helyettesíteni, de annyira kaarog a fejem, nem marad meg bennem :S
Aki jobb matekból, megcsinálná nekem?
köszii :D
2012. szept. 22. 17:38
1/4 anonim válasza:
Holnapi nap is nap, nem muszáj most megcsinálnod ha csak azért nem tudod, mert fáj a fejed.
2/4 A kérdező kommentje:
csak tudod holnap keeel leadnii emailbeen
2012. szept. 22. 18:32
3/4 BKRS válasza:
(3x-4y)(3x+4y) = 9x^2 - 16y^2
(2a-6b)^2 = 4a^2 -24ab + 36b^2
(3/4x+1/3y)^2 = 9/16x^2 + 1/2xy + 1/9y^2
(4x-3y)^3 = 64x^3 - 144x^2y + 108xy^2 - 27y^3
(a-3)^2 + (a+3)^2 +(a+3)*(a-3) = a^2 -6a + 9 + a^2 + 6a + 9 + a^2- 9 = 3a^2+9
4/4 A kérdező kommentje:
végre valaki
köszönömm szépen
2012. szept. 27. 21:51