Bekell helyettesíteni, de annyira kaarog a fejem, nem marad meg bennem :S

Aki jobb matekból, megcsinálná nekem?

[link]

köszii :D



2012. szept. 22. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnapi nap is nap, nem muszáj most megcsinálnod ha csak azért nem tudod, mert fáj a fejed.
2012. szept. 22. 17:43
 2/4 A kérdező kommentje:
csak tudod holnap keeel leadnii emailbeen
2012. szept. 22. 18:32
 3/4 BKRS ***** válasza:

(3x-4y)(3x+4y) = 9x^2 - 16y^2

(2a-6b)^2 = 4a^2 -24ab + 36b^2

(3/4x+1/3y)^2 = 9/16x^2 + 1/2xy + 1/9y^2

(4x-3y)^3 = 64x^3 - 144x^2y + 108xy^2 - 27y^3

(a-3)^2 + (a+3)^2 +(a+3)*(a-3) = a^2 -6a + 9 + a^2 + 6a + 9 + a^2- 9 = 3a^2+9

2012. szept. 27. 20:51
 4/4 A kérdező kommentje:

végre valaki

köszönömm szépen

2012. szept. 27. 21:51