Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meg csináljátok ezeket a...

Meg csináljátok ezeket a feladatokat nekem?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy lett volna, hogy meg tudjátok-e nekem csinálni, csak így nem engedte elküldeni.


10. osztályos voltam most, 11.-be megyek és nyárra feladtak egy csomó feladatot, amiből dogát fogunk írni. vki jó matekos meg tudnátok oldani ezeket a feladatokat nekem? [link]


2009. júl. 29. 20:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de most miért esik nehezése vkinek segíteni másnak? Azért kértem segítséget, mert nem tudok utána nézni ilyeneknek. Menjek be a könyvtárba és keressek matek feladatokat? elég hülye aki így csinálja. Ezek nem érettségi feladatok hanem házi feladat. Én is megcsináltam de nem lettek jók a megoldások, vagy nem bírtam befejezni. Itt mindenki olyan okos, hogy 1 perc alatt megcsinálja. De ha már másnak kell segíteni akkor csak kiosztani tudja, hogy miylen lusta vagyok, meg hüyle hogy még ezeket sem tudom megcsinálni. Ezeket inkább tartsátok meg magatoknak és csak olyan írjon aki tud nekem segíteni a matekban.
2009. júl. 29. 23:21
 12/20 A kérdező kommentje:
Látom 21:22 hogy te nagyon okos vagy. akkor várom a megoldást.
2009. júl. 29. 23:24
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért áll hozzá mindenki így,mert ezért egy magántanár 1500-2000Ft-ot el kér, és még csak meg sem csináltok egy órán minden feladatot. Te meg elvárnád itt az emberektől,h ingyen elvégezzék a te munkád. Szedd össze a zsebpénzed és menj el akár egy tanárhoz. 2-3 órára is el lehet oda menni ,nem muszáj rendszeresen.
2009. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
járok magántanárhoz képzeld 2200 ft/óra, de bazzdmeg nyári szünetben menjek el??????? nem tudom milyen hülyék vagytok ti hogy ilyen használható ötletekt adjatok, de nem azért kértelek meg titeket hogy csináljátok meg mert én nem tudom, csak ha megcsinálom és nem jó, akkor azt csakorlom be azt utána cseszhetem. de úgy látszik itt nincs olyan ember aki hülye válaszok nélkül segítene máson.
2009. aug. 1. 00:40
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát miért ne mehetnél el nyári szünetben? Én gimi utolsó évében augusztus elejétől jártam magántanárhoz matekból. Túléltem. A segítségkérésnek pedig nem ez a módja, és ne is várd ,h miután lehülyéztél mindenkit majd fogják magukat és görnyednek a TE feladataid felett. Nem jó tündérek vagyunk, ilyen arrogáns emberkének eszünkbe sem jut segíteni. JA a kulcsszó : segíteni , nem elvégezni helyette a munkáját ingyen.
2009. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed jó lenne egy tankönyv javaslom keress a városodban vagy a környékeden egyet az eladók kedvesek és megfogják mutogatni,hogy melyik könyvekből oktatnak a ti évfolyamotokon. Aztán szedd össze őket ülj le a könyvesboltban a feladatgyűjteményeddel és vesd össze miben találod meg a legtöbbet. S azt a tankönyvet vedd meg. Lehet megtalálod más nagyobb könyvesboltban is a tankönyvet ami jó. Nem kerül igazán többe mint maga a tankönyv ára.

Tehát ha nem vagy lusta akkor ezt is megteheted. Ahelyett, hogy itt mutogatod a nem éppen szép szókincsed.

Ahhoz pedig gratulálok,hogy már elővetted és igyekszel megcsinálni. Komoly.

2009. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Azért mutogatom a nem éppen szép szókincsemet, mert kiakasztotok. Már mondtam minket nem könyből tanítanak. Van 1db feladat gyüjteményünk, amit a tanár saját kezűleg nyomtatott ki mindenkinek pénzért. Ebben a saját maga szerkeztett kis dolgai vannak, amiket nagyon sok könyből szerkesztett össze. Amúgy én azt kértem hogy segítsetek. Ha csak a megoldás kellett volna, akkor elég lett volna az egyik kedves váalszoló válasza, amiben megoldotta nekem. De mivel én segítséget kértem, szeretném ha írásban el is lenne magyarázva. Amúgy meg 4-es vagyok matekból nem vagyok annyira hülye belőle, csak az ilyen önálló munka nem nagyon megy, mikor nem tudom melyik feladatot hogyan kell megcsinálni. ha már egy hasonló feladatot látok megcsinálva akkor ki bírom következtetni hogyan kell, de így 50 vegyes feladatot nehéz így megcsinálni. és ha megcsináltam sme tudom hogy jó -e
2009. aug. 1. 16:31
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezért írtam,h te azt várod el ezektől az emberektől,h időt és energiát nem spórolva, ingyen, mosolyogva, önként csinálják meg neked azt, amiért mások több ezer forintot kérnek. Mint írtam ez nem jótékonysági oldal. Keress magántanárt az mosolyogva magyarázza majd el neked.
2009. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
olyan okos embereknek mint amilyenek ezen az oldalon vannak, ez csak pihenés lenne.
2009. aug. 2. 11:42
 20/20 anonim ***** válasza:

először is tanulj meg magyarul


aztán szedd össze magad és ne másoktól várd, hogy bármit is megcsinálnak helyetted.. mégis hogy képzeled ezt?

2009. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!