Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meg csináljátok ezeket a...

Meg csináljátok ezeket a feladatokat nekem?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy lett volna, hogy meg tudjátok-e nekem csinálni, csak így nem engedte elküldeni.


10. osztályos voltam most, 11.-be megyek és nyárra feladtak egy csomó feladatot, amiből dogát fogunk írni. vki jó matekos meg tudnátok oldani ezeket a feladatokat nekem? [link]


2009. júl. 29. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt azért kéred mert nem tudod, vagy mert lusta vagy megcsinálni?
2009. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Magyarázni is kell, vagy elég, ha idebököm a válaszokat?
2009. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
22%
Menjél külön tanárhoz. Bár 9 éve érettségiztem matekból és kapásból megoldom. Elég gáz, hogy te nem. :S
2009. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok.

Nosza: [link]

2009. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarok bunkó lenni, de én 3 éve kettesre(!) érettségiztem matekból és kettő kivételével én is megtudnám csinálni. Szerintem annyi az egész, hogy lusta vagy megcsinálni és gondolkodni egy kicsit.
2009. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
megpróbáltam megcsinálni, néhányat meg is tudok csinálni, csak az a baj, hogy az nem biztos hogy jó. Szeretnék gyakorolni, de így nem tudok. Nem azért nem csinálom mert lusta vagyok, hanem mert nem igazán tudom megcsinálni. A megoldást úgy kellene hogy levezetni, szóval nem csak a végeredményt, mert abból nem tanulok. Utolsó válaszoló, te biztos vmi lángész vagy és bocs ha én a közeledbe sem érek
2009. júl. 29. 21:22
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok lángész.

Javaslom nyisd ki a tankönyved ahol le vannak írva példákkal megspékelve, na ugye? erre egy lángész sosem gondolna...

2009. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy összesen 50 kérdés van, csak eddig ezeket raktam fel. Ezek közül amiket felraktam az 1,4,6,7,10,11 eredménye megegyezett azzal, amit párral előttem szóló megoldott. azért köszi az eddigieket, a többit is megpróbálom megcsinálni, ha nem megy akkor megint a segítségeteket kérem, bár lehet hogy lustának fogtok találni, hogy nyári szünetben ilyennel foglalkozok.
2009. júl. 29. 21:30
 9/20 A kérdező kommentje:
nincs matek könyvünk, nem használunk, csak a tanár által szerkesztett feladatgyüjteményt, abban pedig nincs magyarázat. Amúgy próbáltam visszakeresni az egy év alatt írt füzeteimben csak az a baj, hogy a kb 10 ből csak 3 van meg, azokban pedig nincsenek hasonlók. és légyszi nem gyanusítgassatok, inkább segítsetek vagy ne írjatok.
2009. júl. 29. 21:31
 10/20 anonim válasza:
12%
Anno mikor érettségiztem mellette párhuzamosan kellett készülnöm a felvételire is 2000ben. Véletlenül sem jutott volna ilyen az eszembe, hogy más oldja meg. Főleg, akkor még internet sem volt, mint most. Könyvtáraztam elég sokat. Ajánlom neked is. Amúgy az utóbbi évek érettségi feladatsorai elég röhelyek.
2009. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!