Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segít nekem lefordítani...

Eniko15 kérdése:

Valaki segít nekem lefordítani németre?

Figyelt kérdés
én nekem jól telt a nyár.voltam a strandon,a füvészkertbe és a barátnőmmel voltam.de unatkoztam is néha és akkor olvastam .de a nyári szünet végére már nagyon unatkoztam.ezért vártam az iskolát hogy elkezdődjön.
2012. szept. 4. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Die Sommer ist mir gut gelaufen, ich bin zum Strand gegangen und war ich auch in dem Pflanzengarten mit meiner Freundin.

Oft hatte ich mich auch gelangweilt, dann hatte ich etwas gelesen. Am Ende des Sommers hatte ich mich sehr gelangweilt, deswegen hatte ich den Anfang der Schule gewartet.


Lehet, hogy a vége jobb lenne úgy, hogy " Deswegen wartete ich den Anfang der Schule"

2012. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!