dinamikus viszonyszámok v megosztási viszonyszámok2012. aug. 9. 19:32
1/2 anonim válasza:
2009forgalom = X
2010terv = 2009forgalom + 2009forgalom * 18/100 = X * 1,18
2010forgalom = 2010terv - 2010terv * 18/100 = 2010terv * 0,82 = X * 1,18 * 0,82 = 2009forgalom * 0,9676
Tehát a 2010-es forgalom a 2009-es forgalom 96,76%-a, azaz 3,24%-kal csökkent.
2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 12. 13:39