(3/20-2/20)*5
Ezt kéne megoldani, tudom, hogy könnyű, de valahogy nem jut az eszembe.
2012. ápr. 23. 15:37
2/4 anonim válasza:
Ezen mi nem jut eszedbe közös nevezőn van már csak a számlálokkal kell 3-2=1 akkor van 1/20 od szorzod 5 tel 1/20*5=5/20 egyszerűsítesz 5 tel 1/4 ennyi
3/4 kardashydraxon válasza:
na mivel már válaszoltak én csak azt tudom mondani hogy egy s**g vagy. Ehez még jónak se kell lenni matekból
4/4 A kérdező kommentje:
Az kemény. ez a kérdés már több mint egy éves :)
2013. jún. 2. 18:23