SoS! Egyszerű matek? Törtek?


(3/20-2/20)*5


Ezt kéne megoldani, tudom, hogy könnyű, de valahogy nem jut az eszembe.


2012. ápr. 23. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

(3/20-2/20)X5=


1/20X5=


5/20=


1/4

2012. ápr. 23. 15:40
 2/4 anonim válasza:
Ezen mi nem jut eszedbe közös nevezőn van már csak a számlálokkal kell 3-2=1 akkor van 1/20 od szorzod 5 tel 1/20*5=5/20 egyszerűsítesz 5 tel 1/4 ennyi
2012. máj. 13. 20:09
 3/4 kardashydraxon válasza:
na mivel már válaszoltak én csak azt tudom mondani hogy egy s**g vagy. Ehez még jónak se kell lenni matekból
2013. jún. 2. 11:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Az kemény. ez a kérdés már több mint egy éves :)
2013. jún. 2. 18:23