2012. ápr. 19. 18:53
1/2 anonim válasza:
c=f*λ és 1/f=2*pí*gyök(L*C). a C az ismeretlen, egyszerűen csak ki kell számolnod.
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm !!!! :D
2012. ápr. 19. 19:07