2012. ápr. 10. 17:43
1/2 anonim válasza:
v1=60km/h
v2=45km/h
t1=t
t2=t+1,5
s1=s2
s=v*t
60*t=45*(t+1,5)
15t=67,5
t=4,5 óra
t1=4,5 óra
t2=6 óra
s=v*t=6*45=270km
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. ápr. 10. 18:44