Köszönöm..2012. ápr. 5. 22:23
2/6 anonim válasza:
110l 80,18 C°-os víz lesz, ha minden igaz.
36*60=2160
74*90=6660
össz:8820
8820/(60+90)=80,18
Holnap fizika óra? ;)
3/6 anonim válasza:
Na, még egyszer:
110 liter 80,18 C°-os víz lesz, ha minden igaz.
36*60=2160
74*90=6660
össz:8820
8820/(36+74)=80,18
4/6 anonim válasza:
hát holnap nehezen mert szünet van.
5/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok!:)
2012. ápr. 6. 00:37
6/6 anonim válasza:
na most akkor altalanos alakban
a liter x fokos
b liter y fokos
osszeontjuk
(a szor x + b szer y)/ a+b