2012. ápr. 2. 15:59
2/5 A kérdező kommentje:
Leírnád hogyan jutottál el idáig? :/
2012. ápr. 2. 16:14
3/5 anonim válasza:
A=2(a*b+a*c+b*c)
592=2(10*12+10*c+12*c) /2
296=120+10c+12c /-120
176=22c /22
8=c
4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D
2012. ápr. 2. 16:20
5/5 anonim válasza:
Szivi! Az a poén,hogy kb tíz éve számoltam legutóbb felszínt. Majdnem nem tudtam.:D