Mekkora energiája van egy 2,6W -os villanynak, ha az eltelt idő:
a, 30 sec b, 5 min c, 20 min d, 3h
2012. márc. 21. 16:53
1/3 anonim válasza:
P=E/t
P adott, a t-k adottak, csak E az ismeretlen...
2/3 anonim válasza:
E=P*t
E=2,6*t
és a t helyére beírod az időket másodpercben
3/3 A kérdező kommentje:
kösz
2012. márc. 21. 18:25