Mekkora energiája van egy 2,6W -os villanynak, ha az eltelt idő:

a, 30 sec b, 5 min c, 20 min d, 3h



2012. márc. 21. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

P=E/t

P adott, a t-k adottak, csak E az ismeretlen...

2012. márc. 21. 17:05
 2/3 anonim ***** válasza:

E=P*t

E=2,6*t

és a t helyére beírod az időket másodpercben

2012. márc. 21. 17:05
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz
2012. márc. 21. 18:25