2012. márc. 21. 15:21
1/4 anonim válasza:
K=2r*3,14=2*3,14=6,28
270/360=i/6,28
i=4,71
2/4 anonim válasza:
egységsugarú kör kerülete: 2r(pi)
270/360=3/4
ív hossza: 3/4*2r(pi)=3/2r(pi)
4/4 A kérdező kommentje:
köszii :)
2012. márc. 22. 20:20