2012. márc. 20. 15:11
1/2 BKRS válasza:
Elosztod a szamlalot a nevezovel.
1/2 = 0,5
3/4 = 0,75
23/16 = 1,4375
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 20. 15:29