Köszönöm előre is a választ! :)2012. márc. 18. 10:20
1/1 anonim válasza:
2^0=1
2^1=2
2^2=4
2^3=8
2^4=16
.
.
.
2^10=1024
így fel kell írni az összeset, egésuen 2^10-dikig mivel ez még kisebb az adott 2005 számnál.
Ezután meg kell nézni, hányszor van meg hol:
2005:
1111101011
ha jól számoltam ennyi