2012. jan. 23. 15:58
1/3 BKRS válasza:
(x+1/2) ^2 = (x+1/2)*(x+1/2)= x*(x+1/2) + 1/2*(x+1/2) =
x^2 + (1/2)x + (1/2)x + 1/4 = x^2+x+ 1/4
2/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ de a végén az utolsó 2 tagot nem kell zárójelbe tenni? Csak úgy jön ki az eredmény
2012. jan. 23. 16:47
3/3 A kérdező kommentje:
bocs nem az utolsót hanem a 2 középsőt
2012. jan. 23. 16:47