hétfőre kell lécci gyorsan és jól a válaszokat ezeken múlik a matek jegyem2012. jan. 6. 16:24
1/2 anonim válasza:
700000000 = 7*10^8
(7*10^8)^2=7^2*(10^8)^2=49*10^16 = 4,9*10^17
2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. jan. 6. 16:35