Miből tudom meg h melyiket kell használnom egy feladatnál? előre is köszi:)2011. dec. 13. 16:02
1/2 Mátyás3 válasza:
ha a kettő közül biztos az egyik akkor nézd meg hogy 3 egymást követő elem esetén a különbség vagy a hányados állandó e.
pl 3 7 11 15 itt 15-11= 4 11-7= 4 7-3=4 stb
vagy mértaninál 8 4 2 1 ... 1/2 =1/2; 2/4=1/2 ; 4/8=1/2 stb
2/2 A kérdező kommentje:
köszi <3
2011. dec. 13. 20:36