Megtudja mondani valaki erre a három feladatra a megoldást?


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 2. 22:08
 1/4 BKRS ***** válasza:

1)

A=2/11 n=11

B=1/2 m=8

C=-3/5 p=5

D=-1 q=1

2011. dec. 2. 22:18
 2/4 BKRS ***** válasza:

F(x) = -(7/3)x^(-3) + (8/5) * x^-5 +C

F(1) = -(7/3) +(8/5) + C = 0

C=11/15

F(2) = 47/120 = 0.3916667

2011. dec. 2. 22:22
 3/4 BKRS ***** válasza:

3)

F(x) = -2/x^2 +1/2x^6+C

F(1) = -2+1/2 + C = 0

C = 3/2

F(x) = -2/x^2 +1/2x^6+3/2

2011. dec. 2. 22:24
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm de a második nemjó :)
2011. dec. 3. 00:11