2011. nov. 23. 13:49
3/5 anonim válasza:
x 1,2-alsóindexben = -b 3- gyökalatt b^2-4*a*c/2*a
Nekem ez alapján x1= 2/6 = 1/3 és x2= -5
4/5 anonim válasza:
Bocs, elírtam a képletet: a -b után +- van és nem 3-, valamint a "/" jel az osztást akarja jelenteni.
5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget!
2011. nov. 23. 19:01