2011. nov. 14. 16:50
1/1 BKRS válasza:
Jelolje a kozepponti szog radianban ert erteket S.
Ekkor a korcikk terulete:
T=0,5*S*R^2 lesz, vagyis
6,75 = 0,5*S*9
S=6,75*2/9 = 1,5 radian
ami fokban merve: 85,94