Valak lenne szives rendezni nekem az alábbi egyenletet p1-re?

[link]
2011. nov. 2. 20:44
 1/2 BKRS ***** válasza:

Az eredeti egyenlet:

gh + p1/ro = c^2/2 +p2/ro


ez p1-re rendezve:


p1 = (c^2/2 +p2/ro - gh)*ro

2011. nov. 2. 20:56
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 2. 21:14