2011. okt. 25. 17:27
1/2 BKRS válasza:
2/3 - 1/2 :3 = 2/3 -1/2 * 1/3 = 2/3 - 1/6 = 4/6 - 1/6 = 3/6 = 1/2
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 25. 19:14