2011. okt. 11. 20:04
1/1 BKRS válasza:
Tej 1.: 300g oldat, 300*1,5/100= 4,5g zsir
Tej 2.: 200g oldat, 200*2,8/100= 5,6g zsir
---
Osszes: 500g oldat, 10,1 g zsir
Ez 100*10,1/500 = 2,02%