Hogy csinálok 1,3-ból törtet?

nem csak az eredményre vagyok kiváncsi hanem a folyamatra is.köszi
2011. okt. 6. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
13/10 = 1,3
2011. okt. 6. 19:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ki hangosan, hogy 1,3. Nem, nem egy egész három, hanem a teljes nevén: egy egész három tized. Segített valamit?
2011. okt. 6. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van: egy egész három tized, azaz 1 3/10. az egyet is tizeddé alakítod: 10/10 + 3/10 = 13/10
2011. okt. 6. 21:51
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat !
2011. okt. 7. 21:03