2011. szept. 11. 20:26
1/4 anonim válasza:
hidd el ha tudnám és nem 2-es lettem volna matekból segítenék:)
2/4 anonim válasza:
5/8 - 3/5 × 7/12 - 3/4
5/8 - 1/5 × 7/4 - 3/4
5/8 - 7/20 - 3/4
25/40 - 14/40 - 30/40
-19/40
3/4 Neménvagyokaz válasza:
5/8 - 3/5 * 7/12 - 3/4 /szorzás
5/8-21/60-3/4 /közös nevező
300/480-168/480-360/480=-128/480=-4/15
4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. szept. 12. 23:11