Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki írna nekem 3 angol...

Valaki írna nekem 3 angol mondatot ezekkel a szavakkal? : demonstrate, demonstration demonstrative?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 14:49
 1/2 BKRS ***** válasza:

Gilbarco Veeder-Root will demonstrate mobile wallet payments at the gas pump at this year's National Association of Convenience Stores.

Myanmar police don't interfere with demonstration at pagoda but stop other marchers in Yangon.

Rick Shrowder, an Aussie Football coach and Founder of Global Community Sports at a demonstrative session of the game at Arya Vaisya School, Kovilpatti, recently, said making the children to write a sports manual is a participatory teaching method.

2011. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valami egyszerűbbre gondoltam.. :D ebből semmit nem értek... de azért köszönöm szépen :)
2011. szept. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!