51 a 2.-on + x a 2.-on=85 a 2.-on2011. szept. 8. 18:15
1/4 anonim válasza:
51^2 + x^2 = 85^2
2601 + x^2 = 7225
x^2 = 4624
x = 68
2/4 A kérdező kommentje:
az a 2601 hogy jött ki?
2011. szept. 8. 18:26
4/4 A kérdező kommentje:
jah mostmár értem köszönöm :)
2011. szept. 8. 18:46