51 a 2.-on + x a 2.-on=85 a 2.-on
2011. szept. 8. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

51^2 + x^2 = 85^2

2601 + x^2 = 7225

x^2 = 4624

x = 68

2011. szept. 8. 18:17
 2/4 A kérdező kommentje:
az a 2601 hogy jött ki?
2011. szept. 8. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
51*51
2011. szept. 8. 18:27
 4/4 A kérdező kommentje:
jah mostmár értem köszönöm :)
2011. szept. 8. 18:46