Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Parainesis - hogyan fogjak...

Parainesis - hogyan fogjak hozzá, hogyan kell megírni? Az enyém vajon jó?

Figyelt kérdés

Parainesist kell írnunk. Nos, én már kész vagyok, de nem tudom, jó-e. Remélem igen, mert elég sokat kínlódtam vele, mire sikerült megírnom.


Igazából most nagyon bizonytalan vagyok, és szükségem lenne valakire, aki segít nekem. Ha van valaki, aki szívesen elolvasná, amit írtam parainesis-ként, majd írna róla ŐSZINTE, KULTÚRÁLT véleményt, az kérem írjon és elküldeném emailben amit írtam.

Köszönöm a válaszokat!

16/L


2011. aug. 30. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szívesen elolvasom; küldd át privátban.

És nagyon örülök, hogy van még olyan magyartanár, aki ilyen feladatokat ad! Szerencsére a mienk is ilyen volt, és én a mai napig "abból élek", amit tőle tanultam.

31/N

2011. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, el is küldtem privátban! Ment a zöld kéz:)
2011. aug. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!