Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene megírni ezt a...

Valaki segítene megírni ezt a levelet?

Figyelt kérdés

Szisztok! most mentem gimibe, és szecskáztatnak. Az a feladatom, hogy a következő szakkal kell írnom egy szerelmes levelet vagy verset. Egy Zoltán nevű srácnak. De nem tudom a szavak jelentését sem, és a fogalmazás sem az erősségem. Szóval itt vannak a szavak:

ekleziológia,

referátum,

nimfománia,

bukakke,

integritás-tartomány,

disztributivitás,

egzisztenciális kvantor,

agglutináció,

lisszofóbia,

avicii

Remélem tudtok segíteni megírni ezt a levelet! Előre is nagyon szépen köszönöm!!


2011. szept. 8. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel gép, mi több, internet előtt ülsz, mi sem egyszerűbb, mint kikeresni a szavak értelmét. Megírod, begépeled, én meg segítek majd átfogalmazni, ha valami nem okés, meg leszek olyan rendes, hogy átnézem, van-e benne helyesírási hiba.
2011. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen gimibe jársz te? Latinképző?
2011. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, református gimi. Általános szak.
2011. szept. 8. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

nimfománia:kórosan felfokozott szexuális késztetés nők esetében

integritás:1,összevonhatóság, egyesíthetőség

2,érintetlenség, sértetlenség, feddhetetlenség, tisztesség, becsület

disztributivitás: szétválaszthatóság


ennyit találtam

az egzisztenciális kvantor valami a létezéssel kapcsolatos az agglutináció pedig a nyelvvel (nem testrész).

2011. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!