Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet megírni...

Mennyi idő alatt lehet megírni 10 német levelet, aminek 150-200 szavasnak kell lennie?

Figyelt kérdés
hivatalos levélről van szó
2011. ápr. 8. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy óra alatt írsz meg egyet, akkor 6 óra.
2011. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kézzel vagy géppel? Amikor készültem a középfokú angol nelvvizsgámra, és normális volt a téma, akkor egy levelet max. 20 perc alatt írtam meg, tehát ha gyors vagy és vannak ötleteid, akkor pár óra, de nem érdemes ezt így csinálni, inkább minden nap egyet-kettőt-hármat.
2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyelvvizsgán félóra van ilyen terjedelmű levélre, de nekem elég necces ez az idő.

Szóval legjobb esetben is 5 óra.

2011. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 45 percünk van a suliban a két nagy hivatalos levélre, ami a régebbi érettségikből van. Nekem megy annyi idő alatt, ha neked is, mert van egy jó alapod, nem gondolkozol sokat a ragozáson, sok szót ismersz, akkor lehet kevesebb idő is elég, minden esetre és egymás után max 2-3db-ot írnék meg.
2011. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szinten állsz németből. ha jól beszéled, akkor annyi, mintha magyarul írnád. :))
2011. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!