Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha megvan a felírás, hogyan...

Ha megvan a felírás, hogyan kell megírni az egyenletet?

Figyelt kérdés

Ez a TUTI jó felírás(szöveget ha akarnék se tudnék adni):

x liter 30 %

6L 50%

x L 45%


Matekból tanultuk-> w1 meg m1-ek nélkül kell megoldani.

Hogyan kéne felírni?


Kérlek,ne csesszetek ki velem,holnap doga,és most találkozok először ezzel a típussal,lövésem sincs,mihez kezdjek vele,viszont szeretnék már végre egy jó jegyet is.


2011. okt. 18. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy ",ne csesszetek ki velem " ?!

Nem azt akartad írni, hogy legyen szíves valaki segíteni?

[link]

2011. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :)


Nem úgy érettem a kicseszést,hogy jaj valaki írja már meg,hanem úgy,hogy már írtam ki pár hasonló jellegű kérdést,és mindig azt válaszolták,hogy ne másokkal csináltassam a leckémet,meg hogy dolgozzak én vele,miközben ha tudnám miről van szó,nyilván nem azzal tölteném az időmet,hogy ide írogatok,ugyanakkor ezekkel a válaszokkal nem mentem semmire,és később sem kaptam valamit érő választ,és ezt akartam elkerülni a kicseszős mondatommal :) Nem akartam bunkó lenni,csak már amúgy is fájt a fejem :)


Kaptál egy lájkot :)

2011. okt. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!