Aki tudja legyen szíves leírni a menetét, mert akárhogy próbálom, nem megy. köszönöm2009. márc. 28. 08:59
1/2 anonim válasza:
használj paralelogrammaszabályt azaz: az oldalak összege egyenlő az átlók összegével ez most úgy néz ki:
ha tükrözöl a felezőpontra h
2(3+5)=2*4,4+b
B=18-8,8=9,2
2/2 anonim válasza:
most látom h 2,2
akkor meg 2*8=4,4+b
b=16-4,4=11,6
bocs elszúrtam:$