Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 6. osztályos töri témazárók...

6. osztályos töri témazárók megoldásai?

Figyelt kérdés
nem tud valaki egy oldalt ahol a nemzeti tankönyvkiadó t.z. 6. feladat megoldásai megvannak? mert már csak a magyarok az ujkor kezdetén van hátra megírásból és kelenének a megoldások hogy majd pár hónap mulva 5-ös legyen! mert még senkinek nem lett ötös (még négyes se) puskával ! de nem tudom mit puskázhattak ki!
2011. ápr. 19. 15:35
 1/4 anonim válasza:
18%
Tanulj meg mindent aszt cső!
2011. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanulj!

Törit meg némi helyesírás sem ártana.


Ha a hatodikos anyaggal nem boldogulsz, az azért elég gáz.

2011. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de boldogulok csak utál a tanár és bármit megtanulnék az sem jó és ha a kész megoldásokat tanulnám meg amit ő javít kiváncsi lennék hányast adna !5.-ben kitűnő voltam mert más volt a tanár! na jó nem teljesen kitűnő volt két 4-esem meg egy hármasom azér (a hármas) mert egyből szünet után írtunk és mi bakonyba voltam és nem vittem magammalkönyvet ....
2011. ápr. 20. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szemét dolog, de a tesóm megcsinálta. Fogta a tananyagot, és megtanulta magának külön, a középiskolás tankönyvemből. A tanár először kettest adott volna, mert nem ez van benne a tankönyvben. Ő meg megmutatta azt a tankönyvet, amiből tanult. Négyest kapott.
2011. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!