Milyen függvénnyel lehet kiszámolni a logikai kizáróvagy-ot excelben?

Ezt a táblázatot kell megcsinálni: [link]
2011. márc. 21. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
=HA(E2=F2;0;1)
2011. márc. 21. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:

De így is jó:

=HA(A2=B2;0;1)

2011. márc. 21. 19:42
 3/4 anonim válasza:
=IF(OR(AND(A2;NOT(B2));AND(NOT(A2);B2));1;0)
2011. márc. 21. 19:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Így hogy látom,azt mondom nem is olyan ördöngös. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2011. márc. 21. 20:46