Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy idézet mellett vagy ellen...

Egy idézet mellett vagy ellen kéne érvelni, de nincs ötletem?

Figyelt kérdés

"Mire való ez a világ, ha nem arra, hogy jól élvezzük magunkat..."


Nekem mindegy, hogy mellette vagy ellene érveltek, csak egy kezdő valami kéne.... mert nem tudok elindulni és nem is tudom eldönteni, hogy ellene legyek-e vagy mellette.... nem is tudom....


Előre is köszönöm!


2011. márc. 9. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

"Az élet egy sz.r játék, de a grafikája k..a jó.".

Bocs, de nekem erről most ez jutott eszembe.

2011. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ufff..... köszi, de magyarra kéne és a tanár pedig nem nagyon örülne egy ilyennek.... szerintem.
2011. márc. 9. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:

figyi!

én biztos h mellette írnék!

a lényeg, h lehet bármilyen rossz napod, lehet bármi szörnyű körülötted, de úgy kell élned mintha az lenne az utolsó napod! Boldogan, önfeledten, meglátva az élet apró örömeit, szépségeit! Mert nem arra való az életed, h azon nyávogj h mi a rossz, vagy mi nem tetszik, a lényeg h élvezd, mert egy életed van!

Én valami ilyesmit írnék

Talán segítettem

2011. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kittóől van az idézet?Számomra az élvezzük szó helyett az érezzük illik bele...

Egyébként mellette szólnék.Pozitív gondolkodás;emberi hozzáállás;konstruktív kritika;lépj előre...;az öröm során felszabaduló vegyi anyagok...ilyesmik

2011. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Móricz Zsigmondidézete, és tudom hogy úgy van, hogy

Mire való ez az egész élet, ha nem arra, hogy az ember jól érezze magát. ...

dea tanár meg úgy diktáálta le, ahogy mondtam......

és köszönöm a segítséget...

2011. márc. 9. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Szokott ilyen poénos lenni a tanárod?Mert ha elszólás,akkor egy bakigyűjteményt gazdagíthat.Ha komolyan mondta,az gáz...

Ha a poén hozta ki belőle ezt a megfogalmazást,akkor mégis ellen lennék (előző vok),mert nem magunkat jó élvezni-az egy lakatlan szigeten az örömforrások netovábbja-,hanem a körülöttünk lévő világot,az embereket,élethelyzeteket stb.

2011. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a tanárom???? ő eléggé furcsa...
2011. márc. 16. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?És mit szólt hozzá a fura tanár?
2011. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mellette írok, de eredetileg ellene akartam...mert nem jó egyedül ellene lenni...:D és most lesz óránk, mert azóta mióta kiírtam a kérdést, azóta hiányzott meg dolga volt meg stb. :D majd megírom holnap az óra után.. :D
2011. márc. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!