Matek!? 1 vizsg. A jelöltek 8 kérdést tart. Lapot oszt. Ki. Az egyes kérd. Mellett 4-4 választ tüntet. Fel, melyeket A, B, C, D betűvel jelölnek. A jelölteknek a kérdésekre 1-1 betű kiválaszt. -val kell válaszoln. Hányféle különb. válaszsor. Lehets?

2011. nov. 1. 17:14
 1/7 anonim válasza:
Először talán írd le normálisan :)
2011. nov. 1. 17:18
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de sajnos csak így rövidítve tudtam leírni,mivel 250 karakternél többet nem enged írni.
2011. nov. 1. 17:20
 3/7 anonim válasza:

Akkor leírnád még egyszer így ide, kommentbe? :)

Amúgy meg, a kérdés alá lehet írni magyarázatot, oda leírhattad volna. :)

2011. nov. 1. 17:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy vizsgán a jelöltek 8 kérdést tartalmazó lapot osztanak ki.Az egyes kérdések mellett 4-4 választ tüntetnek fel, melyeket A,B,C,D betűvel jelölnek.A jelölteknek a kérdésekre egy-egy betű kiválasztásával kell válaszolniuk.Hányféle különböző válaszsorozat lehetséges?
2011. nov. 1. 17:36
 5/7 anonim válasza:
Ha jól tudom, a válasz 4096 :) 64x64
2011. nov. 1. 17:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. nov. 1. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem:)

8 helyre választunk ki, minden helyre 4 elem (A,B,C,D) közül választhatunk.

Tehát:

4*4*4*4*4*4*4*4=4^8=65536

2011. nov. 1. 20:39