link is jó vagy bármi2011. febr. 7. 18:49
1/4 kicsigege válasza:
2/4 anonim válasza:
az x a vízszintes nyíl, az y a függőleges. bejelölöd rajtuk a számokat, például négyzetenként 1. a metszéspontjuk az origo, a 0. És pl. ha az x 2, akkor az y=2x+5=2×2+5=9, tehát 2;9 -> azon a függőleges vonalon, ahol a 2-es x van, ott felfelé a 9.-ediket megjelölöd. Ezt egy pár számmal eljátszod, majd a végén a kapott pontokat összekötöd, és egy átlós vonalat fogsz kapni, ez egy lineáris függvény
3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2011. febr. 7. 20:30
4/4 anonim válasza:
nem jó a belinkelt oldal
rosszul adja ki a képet