Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem értem a nevezetes, azonoss...

Nem értem a nevezetes, azonosságokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megtanultam őket és néha fel is ismerem egy egyenletben, de folyton elrontom. Amikor már azt hiszem hogy értem de kapok egy új egyenletet akkor már nem is tudom mit csináljak.


Mit tegyek, gyakorolja nagyon sokat? Vagy tudtok ajánlani valamilyen trükköt vagy valamit?


2011. jan. 15. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolj sokat.
2011. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vurugya béla ***** válasza:

1. Én nem intézném el ilyen röviden. Persze, fontos a gyakorlás, de nem mindegy, hogy hogyan!

Jó pl. a már megoldott feladatok újraoldása (az iskolai megoldást ilyenkor takard le, ne nézd), illetve utólag a Te megoldásod és a füzetben leírt megoldás együttes elemzésével, összehasonlításával. Persze ez sok munka, de munka nélkül nincs tudás!


2. Írd meg, milyen azonosságokról van szó, és hidd el, hogy tudok segíteni a megértésükben/megjegyezésükben is, ha tudom, melyikek!

2011. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OK. Köszönöm, majd jelentkezem.
2011. jan. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!