EsztiVarga kérdése:

Törtek. Hogykell? Bővebben lent.

3 egész 1/2 : 49/4 * 7/8
2011. jan. 11. 16:15
 1/2 kanóc ***** válasza:

3 egész 1/2 = 3*(2/2) + 1/2 = 6/2 + 1/2 = 7/2

7+2 : 49/4 = 7/2 * 4/49

stb

2011. jan. 11. 17:08
 2/2 A kérdező kommentje:
kösziii.KK
2011. jan. 11. 21:09