3 egész 1/2 : 49/4 * 7/82011. jan. 11. 16:15
1/2 kanóc válasza:
3 egész 1/2 = 3*(2/2) + 1/2 = 6/2 + 1/2 = 7/2
7+2 : 49/4 = 7/2 * 4/49
stb
2/2 A kérdező kommentje:
kösziii.KK
2011. jan. 11. 21:09