Valaki meg tudja csinálni? (Matek)


B+T+F=48


B+T=2XF

T+F=3XB


F=?

B=?

T=?


2010. dec. 6. 21:18
 1/5 anonim válasza:
hányadikas vagy? 2-3? rohadt könnyű:D
2010. dec. 6. 21:30
 2/5 anonim válasza:
amúgy meg nem most kéne a házit csinálni kislányom!:P
2010. dec. 6. 21:30
 3/5 A kérdező kommentje:
és mennyi?
2010. dec. 6. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

20t 12b 16f

20+12+16=48

12+20=2*16

20+16=3*12

A képeltre gyere rá egyedül. Ha egyáltalán ez kell. Mert az a 2XF meg 2XB elég félreérthető....

2010. dec. 7. 00:17
 5/5 anonim válasza:

Ugy is meglehet csinalni hogy elosztod a 48 at 3 al az 16, ezeket osszeadod = 48, es akkor az


F = 16

B = 16

T = 16

2011. jan. 2. 21:21