B+T+F=48
B+T=2XF
T+F=3XB
F=?
B=?
T=?
2010. dec. 6. 21:18
1/5 anonim válasza:
hányadikas vagy? 2-3? rohadt könnyű:D
2/5 anonim válasza:
amúgy meg nem most kéne a házit csinálni kislányom!:P
3/5 A kérdező kommentje:
és mennyi?
2010. dec. 6. 21:32
4/5 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
20t 12b 16f
20+12+16=48
12+20=2*16
20+16=3*12
A képeltre gyere rá egyedül. Ha egyáltalán ez kell. Mert az a 2XF meg 2XB elég félreérthető....
5/5 anonim válasza:
Ugy is meglehet csinalni hogy elosztod a 48 at 3 al az 16, ezeket osszeadod = 48, es akkor az
F = 16
B = 16
T = 16