:S. Angol mondatok. Mit jelentenek?

Figyelt kérdés

1,after this course you will know which wine to buy in the supermarket and which wwine to order in a restaurant.

2,And your friend and family can have good time watching,too

3,professional designers teach you know how to use space,light,and colour.They also help you to be more creative by introducing your own personal style into your designs.Lunch is included in the course


(Ha esetleg van helyesírási hiba akkor bocsi...írdd le és kijavítom:)..)

Nagyon köszönöm :)


2010. dec. 2. 19:30
 1/6 anonim válasza:

1., ezután a tanfolyam után tudni fogod, hogy melyik bort vedd meg a szupermarketben és milyen bort rendelj egy étteremben.

a többit nem igazán értem.

2010. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.:ezután a kurzus után tudni fogod, hogy milyen bort vegyél egy bevásárlóközpontban és milyet rendelj egy étteremben


2.:(és) a barátja és a családja jó ideje figyelni is tudja


3.:A szakmai tervező megtanítja neked, hogy miként használd a teret/helyet, a fényeket és a színeket. Ezen kívül segít kreaatívabbnak lenned a saját egyéni stílusod bevezetésével a tervezésben. A tanfolyam tartalmazza az ebédet.

2010. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2. picit furanak tunik nekem de valami olyasmi, hogy "a csaladod es a barataid is jol erzik magukat mikozben nezik" vagy valami hasonlo, tenyleg nem tudom jobban leforditani

3. Professzionalis tervezok tanitjak neked, hogyan hasznald a teret, fenyt es szint. Valamint segitenek neked hogy kreativabb legy azzal hogy beviszed a sajat stilusodat a designaidba. Vacsi a belefoglalva a kurzusba. (bocs, hogy picit furan fogalmaztam, de ezt jelenti:)

2010. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hupsz, nem vacsi hanem ebed. bocsi
2010. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.:válaszoló vagyok


nekem is furi volt a második mondat, így nyers jelentésben fogalmaztam:D

2010. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi..:)

nekemiis fura volt...nemtudtam vele mit kezdeni:D...

köszi<3:D

2010. dec. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!