8 = 4(x-3)
Még1x köszi^^ :)
2010. dec. 2. 16:02
1/22 anonim válasza:
Már bocs, de ez komoly? Egyszerűsíts néggyel, és adj hozzá hármat. Ennél részletesebben remélem senki nem írja le, mert az életben nem tanulsz semmi.
2/22 A kérdező kommentje:
Leírnád? : S Nagyon nagy segítség lenne, köszi *-*
2010. dec. 2. 16:07
3/22 A kérdező kommentje:
Csak most "vettük" és nem voltam ott : S Bocsi h ezzel fárasztalak :S
2010. dec. 2. 16:07
4/22 anonim válasza:
8=4(x-3)
8=4x-12 /+12
20=4x /:4
5=x
6/22 A kérdező kommentje:
Ahhw *-* Köszönöm szépen sokat segítettél, visszavezetem majd és megtanulom !! Köszi ^^
2010. dec. 2. 16:08
8/22 anonim válasza:
Utolsó!Így is jó, ahogy írtad, de gondoltam ha ezt nem tudja megoldani, talán így átláthatóbb neki!:):)
9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek *-*
2010. dec. 2. 16:11
10/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen meg tudtam oldani kettőt!!! De ezt a törteset nemértem :S levezetnétek lécci? :$ ^^
6-x = x
-
2
2010. dec. 2. 16:16