Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házi? Kérdésed túl...

Angol házi? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Szóval:

2 mondatot kell írni az állatokról

A tv programokról

Az állatkertekről

A safari parkjainkról(amik nincsenek,ezt kéne leírni+vmi)

Meg a farmjainkról(ez a arról szól,hogy a legtöbb gyerek városban él,nem látnak állatok stb.

Ez összesen 10 mondat.

Ha lehet magyarul is írjátok mellé.Ha nem értetek valamit szóljatok.


2010. dec. 1. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nem értem: miért mi írjuk meg a leckédet? :S
2010. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Arany szivem, ez a te házid, nem a miénk. Valószínűleg a tanár azért adott fel ilyen házit, mert a csoport tudása ennek megfelelő. Vagyis te magad is meg tudnád írni, csak persze abba kéne némi energiát fektetni.

Már bocs, de én a magam részéről fektettem abba energiát, hogy megtanuljak angolul, szóval nem értem, hogy helyetted miért tegyem ezt meg? Pláne, hogy te attól nem fogod megtanulni. Ahelyett, hogy örülnél, hogy van lehetőséged ingyen nyelvet tanulni. Felnőtt korban ezért súlyos pénzeket fizetnek ki az emberek.

2010. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért nem írom meg,mert nem tudom...És képzeljétek tanulom az angolt,de ezt akkor sem tudom megcsinálni.
2010. dec. 1. 14:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem írom meg,mert nem tudom...
2010. dec. 1. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem el, hogy nem tudsz 2 egyszerű mondatot összerakni az állatokról...
2010. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha jó lenne az oktatási rendszer összetudnék....
2010. dec. 1. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranycsillag!

Google-ba beírod: animals, tv show, zoo, safari park és farm. A megjelenő oldalakból megnyitsz egyet és kimásolsz két mondatot.

Hogy ennyire buta vagy, az nem az oktatási rendszer hibája, hanem a tiéd....

2010. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

I think the TV programmes are too boring. The TV channels always vie with together and they don't think about the people who want to watch the programmes. (Szerintem a TV adások túl unalmasak. A TV adók mindig versenyeznek egymással és nem gondolnak az emberekre, akik nézni akarják a műsoraikat.)


All zoos are expensive but people can see a lot of interesting animals. I think the animals don't like live in zoos, but who know? (Az összes állatkert drága, de az emberek láthatnak sok érdekes állatot. Szerintem az állatok nem szeretnek ott álni, bár ki tudja?)


In our country we don't have any safari parks, so I know nothing about it. I would be happy if we have one/I wouldn't be happy if we have one -attól függ hogy vagy ezzel-. (A mi országunkban nincsen safari park, szóval semmit sem tudok róluk. Boldog lennék, ha lenne/Nem lennék boldog, ha lenne.)


Az utolsót már nincs kedvem leírni, azt okoskodd ki :D

2010. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves elégetlenkedők!

Megírtam!

Animal

The dog is famous animal in hungary

If we love them,they love us

TV programme

In hungary there aren't many TV programms animals.Most of the channels broadcast boring films and searials-I don't like them.


Zoo

There is a zoo in Budapest.If you like to see nice animals you can go to the zoo

Safari

There is no safari park in this country.I would be happy if we have on.


Farms

There are no farms in hungary.Most of children live in cities.



Mammals

Mammals are warm-blooded.They control the temperature of their body.They usually have hair or fur on their bodies and they produce milk for their babies.Cows,lions and mice are all mammals.We're mammals,too.


Reptiles

Reptiles are cold.blooded.They can't control the temperature of their bofy,so they don't normally live in cold parts of the world.Snakes,lizards and crocodiles are all reptiles.Reptiles don't produce milk.They lay eggs.


Birds

Birds lay eggs,too,but they aren'tcold-blooded.Birds have got feathers to keep them warn.Feathers also help birds to fly.Not all birds can fly.Some birds,like ostriches,are too big and heavy,but they can run very fast.Penguins are birds,too.They can't fly,but they are good swimmers.


Fish

Fish are cold-blooded and they lay eggs.Some fish,like sharks,live in the sea.Other fish,like carp,live in lakes and rivers.Whales and dolphins live in the sea,too,but they aren't fish.They're mammals.


Amphibians

These animals can live in fresh(not sea)water and on land.They are cold-blooded and lay eggs like reptiles,but they must lay their eggs in water.


Ezt lefordítaná nekem valaki?Következő órai anyag...

2010. dec. 1. 17:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Szórendet kell megtanulni+szavak abból a leckéből és kész.

DO IT YOURSELF

2010. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!