Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Adnál pár ötletet? ( bővebben...

Adnál pár ötletet? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gazdaságpszichológia beadandóból a Prostitúciót választottam.Van gazdasági,és pszichológia oldala/ megközelítése is.

Már megírtam a vázlatot,elkezdtem írni,de úgy érzem,hogy hiányzik belőle egy kis "plusz"

Ha lenne bármilyen ötleted,akkor örömömmel elfogadnám:-))

Kitértem: bevezetésre,fogalom meghatározásokra,történelmi háttér,milyen előnyökkel-hátrányokkal járna a a legalizálása Magyarországon,összevetettem 4-5 országgal az adatokat,többet között ott is ahol már megtörtén a legalizálás.

Kérdőív: hogy viszonyulnak az emberek a prostituáltakhoz,mit gondolnak róluk..stb

Minden ötletet várok:)

Köszönöm!!!:)


2010. dec. 1. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Havas Henriknek volt egy könyve erről a témáról. Esetleg idézhetnél belőle. Vagy leírhatod, hogy ez egy elég felkapott téma, sok Internetes újság is foglalkozott már a témával, pl. a velvet.

Aztán, van egy lány, aki szociológus hallgató (lurva.blog.hu), és prostinak állt a szakdolgozata miatt. Olvass bele, biztosan találsz valami "pluszt".

2010. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Havas Henrik könyvéből is írtam:)) A lurva blog szerintem csak "mese" túl valószínűtlen.

Másrészt fiktív adatoat,amit ő csinált nem lehet felhasználni szakdolgozatban!:))

Köszönöm az ötleteket!:))

2010. dec. 1. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó téma, erről valóban rengeteget lehet beszélni úgy gondolom. Nem tudom mennyire kivitelezhető, de én pl amennyiben lehet igyekeznék felkeresni egy prostit hátha hajlandó egy kicsit arról beszélni, hogy miért is választotta a megélhetés ezen formáját, illetve a családja tud-e erről, és hogyan vélekedik. Tudom kicsit talán bizar, de szerintem érdekes lehet olvasni egy ilyet is, avagy többet felkeresni, és többjüket megkérdezni. Ez csak egy ötlet, nem tudom mennyire jó, csak azt írtam le, ami engem mondjuk érdekelne egy ilyen témában :)
2010. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) Felvettem a kapcsolatot a Szexmunkások érdekvédelmi szervezetével a kapcsolatot:))) De,még semmi válasz:S Sajnos egy hetem van a leadásig,és már egy hónapja írom.

Próbáltam beszélni egy olyan nővel,aki az ősi mesterséget űzi,de mondanom se kell,hogy nem válaszoltak.

Pedig érdeküket írnám meg,nem színezném ki!:)

Köszönöm a válaszokat:) Majd írok,hogy milyen plusz jutott eszembe:)

2010. dec. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!