Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van! Hogy szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Hogy szerezzek lányt? Már elegem van, most neten próbálkozok, de tuti nem jön össze, nem kinézet miat. Adnál ötletet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol keressem. Nem tudom kit keressek. Vagyis tudom, de hát na. Szőkét szeretnék, aki nem iszik állandóan nem dohányzik és normális, de jól néz ki. Tele van sminkelve és jól öltözik. Ez minden vágyam, de valamiért nem találok ilyet, az utcán látok pár ilyet,de hát nézd, az utcán és nem az én közelembe, hol találhatok rá ilyen vagy hasonló lányra?
2010. febr. 11. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kéne ennyire behatárolni, hogy kit keresel...
2010. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
de nem akarok egy rúttal lenni... :D
2010. febr. 11. 16:41
 3/22 Beviz Elek ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Az igazat megvallva, jobb ha sokat lógsz haverokkal. Föleg a csajokkal. A csajoknak vannak bnőik, és ha olyan a csaj, sok SZÉÉP bnője van... Hidd el ott kell próbálkozni :P
2010. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Miert szerinted a pl a barna haju lanyok nem szepek...

Nekem barna hajam es eddig meg soha nem volt ram panasz;)

Probalj meg nem ilyen szuk latokoru lenni,akkor talan sikerulni fog...

2010. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nem kellene ennyire válogatnod és meghatároznod, h. neked pontosan milyen lány kell.

Mellesleg az a hozzállás nem segít, h "kell egy csaj baszod" xd

2010. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom amit leírtál, szerintem dunát lehetne rekeszteni velük, annyi van olyan.
2010. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ez télleg hülyeség:D

mondjuk az oké hogy van egy ideálod:P nekemisvan a szőke kékszemű pasik<3

viszont most egy barnahajó barnaszemű srác tetszik a buszról:P szóval szerintem csak rosszul keresel..

egyébként hány éves vagy?

2010. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*hajú
2010. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
17, de nézd, lehet barna is szép, de a szőke az ami bejön, persze ez embertől függ, megkinézettől, mutass magadról képet, és megmondom te miylen vagy (:
2010. febr. 11. 17:28
 10/22 Decoy ***** válasza:

nézd az így jártam anyátokkal és tanulj BARNEY STINSON mestertől:D

am nem csak a szőkék szépek....

16/f

2010. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!