Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van! Hogy szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Hogy szerezzek lányt? Már elegem van, most neten próbálkozok, de tuti nem jön össze, nem kinézet miat. Adnál ötletet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol keressem. Nem tudom kit keressek. Vagyis tudom, de hát na. Szőkét szeretnék, aki nem iszik állandóan nem dohányzik és normális, de jól néz ki. Tele van sminkelve és jól öltözik. Ez minden vágyam, de valamiért nem találok ilyet, az utcán látok pár ilyet,de hát nézd, az utcán és nem az én közelembe, hol találhatok rá ilyen vagy hasonló lányra?
2010. febr. 11. 16:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szóval legyen szőke,káros szenvedélyektől mentes,szép és divatos..

Gazdag és kedves is legyen vagy csak ennyi az elvárás,mint amit fent írtál??

2010. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Engemkeresel?!:D Nem én nemvagyok szőke, és nemnyomom agyon magam festékkel! Mekkorák az igényeid!De eztmár mindenki elmondta rajtam kívül, úgyhogy én nemmondom, hupssz!

Egyébként, ha barátnőt szeretnél, akkor te mindig így állsz hozzá: "barátnőtakarook"? :) A sulidba nincs ilyen csaj? plázában? hmm?..:)

14/L

2010. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Szöveged az van, és állítólag a külsőddel sincs baj. Akkor mi a baj? Pusztán laksz?:D
2010. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy tele van sminkelve?
2010. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f*szt birtok a plázacicákba? 5 kiló vakolat van rajtuk

és másrol sem tudnak fecsegni mint az uj divat meg h milyen a körmük meg a frizkójuk....egy szimpla átlagos lány is ugyan olyan jó

2010. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Szia!

Nem kell keresni! Majd találkoztok - vagy nem. Fiatal vagy, "ráérsz még".

De annyit megsúgok, hogy vannak ilyen lányok (normális, szőke, nem pláza)!

2010. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, h mi a bajod. Dunát lehetne rekeszteni a szőke, vakolatfejű, divatmániás lányokkal. Mondjuk nem tudom, h hol laksz, de ha nagyobb városban, vagy Bp.-n, akkor egyik délután menj el egy plázába, és hajrá. Mondjuk interneten is van egy csomó ilyen. Pl.: MyVip, IWIW. Sok szerencsét!
2010. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha látsz egy olyat aki tetszik akárhol fogd magad és menj oda hozzá. Légy férfi, ne anyámasszony katonája. Mondd meg neki mit gondolsz róla őszintén.

Hátha bejön egyszer. Mit veszíthetsz? Ha nem mész oda hozzájuk biztos nem lesz csajod hallod e...

A legrosszabb, hogy elküld a francba. Legközelebb ne azt mondd a csajnak, amit neki. Tanulj a hibáidból. Menj oda olyan csajhoz, aki nem tetszik, csak hogy gyakorold a dumád. Ha velük megy, menni fog azzal is aki tetszik.

;)

2010. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

mi az, hogy tele legyen sminkelve.. xD

jah aztán nem látod meg milyen ronda :D

de mér pont szőke ? ne határold már be ennyire :D

de amúőgy csomó szőke lány van, aki jól öltözik és tele van a feje sminkkel, csak kár, hogy a legtöbb hülye :D


14/L barna :D

2010. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát tudod ezt már ott elbasztad h szőke, agyonsminkelt pláza cicát akarsz aki NORMÁLIS....szted ezek között mennyi ilyen van? Én még eggyel sem találkoztam. Egyébként meg ez is mennyire gáz h legyen rajta 3 kiló vakolat, és mi lesz ha egyszer együtt alszotok majd...reggel szívrohamot kapsz mert vakolat nélkül ilyesztő a csaj?:D hát pfft, sztem neked nem csaj kéne hanem egy agymosás...
2010. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!