Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt a 2 angol szöveget le...

Ezt a 2 angol szöveget le tudná nekem v. ki fordítani? Holnapra kéne.

Figyelt kérdés

Ez az egyik:

After that,things became quieter,but Liam didn't want to go back to his life in Manchester.He's lived in London for two years now and has worked as a DJ for a radio station for over a year. He's still famous, but photographers haven't followed him for a long time. "I've been very lucky", he says. "And I've really enjoyed my succes." What about the future? "Well, my girlfriend and I are getting married in three months. I'm very happy about that. As for a job, I've enjoyed being a DJ, but in the future I'd really like to be a game show host on TV and write a book. too."


És ez a másik:

Luke has come to see his form teacher.

Luke: You wanted to see me, Mr Cox?

Mr Cox: Yes, Luke. Come in. Now, I've had a look at your work for this year. It isn't very good, is it?

Luke: No, Sir.

Mr Cox: And you had a French test last week, didn't you? What mark did you get?

Luke: Fifteen per cent, Sir.

Mr Cox: You used to be very good at French, Luke. What happened?

Luke: I don't know, Sir.

Mr Cox: I do, Luke. You didn't revise, did you?

Luke: Well, I did a bit, but I was in a tennis competition all weekend.

Mr Cox: That's no excuse, Luke. I've spoken to your French teacher about this. You had two weeks to revise.

Luke: Yes, but I was doing other things, Sir.

Mr Cox: What other things? You clearly weren't spending time on your other homework, were you?

Luke: I was... I was working on my Geography project, Sir.

Mr Cox: Really? Now, according to my information everybody's got until next week for that, haven't they?

Luke: Yes, Sir. I haven't finished it yet, but I've done quite a lot.

Mr Cox: Good, in that case, you can show it to me tomorrow. Or your parents will get a letter from me.


Later:


Rosy: Oh dear. Luke doesn't look very happy, does he?

Greg: How did it go, Luke? Did he want to talk to you about your French test?

Luke: Yes, he did. And my homework marks in other subjects, too.

Anna: Oh, no!

Luke: And he wants to see my Geography project tomorrow or he'll send a letter to my parents.

Greg: Well, that's OK. You can do that, can't you?

Luke: No, I can't, because I haven't done it.

Anna: But you've done some of it, haven't you?


Ennyi volt, előre is köszi a segítséget!! :D


2010. nov. 30. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Azután, a dolgok elhalkultak, de Liam nem akart vissza menni az életébe Manchasterbe. Londonban élt 2 évet mostanáig és DJ-ként dolgozott egy rádió állomáson több mint egy évig. Ő még mindig híres, de a fotósok nem követték őt hosszú ideig. "Nagyon szerencsés voltam" mondta. "És nagyon élveztem a sikeremet" És mi a helyzet a jövőre nézve? "Háát.. A barátnőm és én 3 hónapon belül összeházasodunk. Nagyon boldog vagyok ezért. Munkaként, élveztem a DJ-séget de a jövőben szeretnék lenni egy valamilyen műsornak a vezetője(?) illetve könyvet is írni"
2010. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen naon köcce
2010. dec. 1. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:

EZ AZ egyik:

Ezt követően, a dolgok váltak csendesebb, de Liam nem akart visszamenni az életét Manchester.He s élt Londonban két éve, és dolgozott, mint a DJ rádió több mint egy éve. Még mindig híres, de a fotósok nem követte őt sokáig. "Már nagyon szerencsés", mondja. "És én nagyon élveztem a sikert." Mi a helyzet a jövőben? "Nos, a barátnőm és én férjhez három hónap. Én nagyon boldog vagyok emiatt. Ami a munkát, én is élveztem, hogy egy DJ, de a jövőben Nagyon szeretném, hogy a játék show host A TV és írja meg a könyvet. is. "


Es ez a másik:

Luke jutott, hogy a forma tanár.

Luke: Ha látni szeretnének, Cox úr?

Cox úr: Igen, Luke. Gyere be most, már volt egy pillantást a munka ebben az évben. Ez nem túl jó, ugye?

Luke: Nem, uram.

Cox úr: És volt egy francia vizsgálat a múlt héten, ugye? Melyik jelölés vetted?

Luke: Tizenöt százalékkal, Sir.

Cox úr: Ön szokott lenni nagyon jó francia, Luke. Mi történt?

Luke: Nem tudom, uram.

Cox úr: tudom, Luke. Te nem vizsgálja felül, ugye?

Lukács: Hát, csináltam egy kicsit, de én egy tenisz verseny egész hétvégén.

Cox úr: Ez nem mentség, Luke. Beszéltem a francia tanár erről. Nem volt két hét, hogy vizsgálja felül.

Lukács: Igen, de én más dolgokat csinál, uram.

Cox úr: Mi más dolog? Te nyilvánvalóan nem voltak tölteni az időt a másik házi feladatát, voltál?

Luke: Én ... Én dolgozom Földrajz projekt, Sir.

Cox úr: Tényleg? Most szerint az adataimat mindenkinek van, amíg a jövő héten, hogy nem?

Lukács: Igen, uram. Még nem fejeztem be még, de már elég sokat.

Cox úr: Jó, ebben az esetben, ha bizonyítani tudja, hogy holnap. Vagy a szülő kap egy levelet nekem.


Később:


Rosy: Jézusom. Lukács nem néz ki nagyon boldog, ugye?

Greg: Hogy ment, Luke? Akart beszélni arról, hogy Ön Francia teszt?

Lukács: Igen, ő. És a házi védjegyek más tárgyakat is.

Anna: Ó, nem!

Lukács: És azt akarja, hogy látom a földrajz projekt holnap, vagy el fog küldeni egy levelet a szüleimnek.

Greg: Nos, ez rendben. Megteheti, hogy nem tudsz?

Luke: Nem, nem tudom, mert nem tettem meg.

Anna: De te tettél egy részét, ugye?


google fordító csodákra képes! :)

2010. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
google fordtó egy rakás SZAR!
2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha csodákra lenne képes én is ott fodítanám de ez így naon értelmetlen:O
2010. dec. 3. 08:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Léccives fordítsátok le,de ne a google fordítóval.
2010. dec. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!