Ezeket hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

kérlek segitsetek az angolban katt a linkekre

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. nov. 29. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Például gondolkodj... Nem értem alapból mit nem értesz már rögtön az első feladaton. CSaládagokról van szó, ki kinek a kije. Ha nem érted, fogsz egy szótárat és kikeresgeted. Azt ne várd, hogy megírja helyetted valaki, ezek olyan alap béna feladatok, szégyen nem megcsinálni.
2010. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
például ennyi erövel válaszolhatnál is-.-
2010. nov. 29. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd hülye leszek :D Amióta erre sz@rra vársz választ, rég megcsinálhattad volna. Szenvedjél csak.
2010. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el,hogy idejutott az emberi empátia mások iránt..De kezdem az elején én egy 14 éves angol alapszintü tanuló vagyok,aki csak tesztelni szerette volna azt,hogy mennyi segitökész ember van,ebben az országban.De ezekszerint jó sok van.
2010. nov. 29. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
A fenét akartál te tesztelni. Segítenének neked, ha olyan kérdést tettél volna fel, amit el kell magyarázni, ez viszont kiszótárazós dolog.
2010. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öreganyámnak magyarázd, talán még el is hiszi.
2010. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Megsúgom neked, hogy én megírtam volna a helyes válaszokat, de mivel csak tesztelni akartad a segítőkészségünket, ezért úgy gondolom, hogy igazából nincs szükséged a válaszokra, elég a tudat, hogy én segítenék.
2010. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem,hogy a te csöppnyi agyaddal bármit is tudtál volna segiteni
2010. nov. 29. 20:30
 9/9 anonim válasza:
Húha... ezt jól megkaptam :D A csöppnyi agyammal képes vagyok megoldani a feladatokat, amiket linkeltél. Te erre nem vagy képes, hiszen akkor nem írtál volna ide. Elmélkedj egy kicsit és vond le a konzekvenciát...
2010. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!